Ağızda estetik
Ağızda estetik

Diş hekimliği her geçen gün ilerliyor. Diş sağlığını kazanmanın yanında yeni teknolojiler estetik gülüşler için de hizmet veriyor. Daha güzel görünmek daha mutlu olmak ve buda hayatta başarıyı getiriyor şüphesiz.

Güzel gülüşün ilk şartı diş renginin beyaz olması tabiiki.Doğuştanveya sonradan ortaya çıkmış diş renklenmeleri diş hekiminin müdahalesi ile giderilebiliyor.Daha beyaz dişler daha güzel gülüşler sunan teknoloji diş hekimlerinin ve hastaların emrinde.

Bir başka estetik diş hekimliği müdahalesi de lamina diş kaplamaları.Dişin sadece dış kısmını aşındırarak hen diş şeklive boyu hemde gerekli ise diş rengini değiştirmek ve mutlu gülüşlere kavuşabilmek için lamina diş kaplamaları 1 hafta gibi kısa bir süre içerisinde uygulanabimektedir.

Gülüş güzelliği de diş ile diş eti oranının ve birleşme çizgisinin müdahalesi ile istenilen biçime getirilebilmektedir.

Ağızda estetik sağlandıktan sonra size düşen görev düzenlei diş fırçalama ve ağız bakımıdır.Yemeklerden sonra mutlaka dişyüzeyleri temizlenmelidir.

Diş hekimliği ortodonti ve prtotez bilim dalları ile diş eti sağlığını birleştirerek size hayallerinizdeki gülümsemeyi sunabilecek kadar ilerlemiştir.


İstanbul Diş Hekimi uzmanlarına ulaşmak icin tıklayın!