İnsan vücudunun yumuşak hatlarını sağlayabilmek, estetik cerrahlar için her zaman o kadar kolay olmadı. Liposuction olarak bilinen yağ alma yöntemi, kişiyi fazla yağlarından kurtarsa da kimi zaman istenmeyen sonuçlara ve düzensizliklere neden olabiliyordu. Son dönemde Alman teknolojisinin kullanıma soktuğu Aqua Shape (Body jet ) ise bu alanda, suyun hassas ve yumuşak yapısından faydalanarak vücudu şekillendiriyor, yağları çevre dokuya zarar vermeden alıyor, güvenli ve konforlu bir ameliyat süreci sağlıyor.

Body jet’in eş zamanlı püskürtme ve emme sistemi sayesinde yağ dokusu çevre dokudan ayrılıyor ve yağ hücreleri vücuttan zarar görmeden uzaklaştırılarak toplanıyor. Kök hücreden oldukça zengin bu yağ hücreleri yüz gençleştirme amacıyla göz altı, yanak sarkması gibi bir çok alanda kullanılabiliyor. Zarar görmeden alındıkları için enjekte edildikleri yerdeki kalıcılıkları da oldukça fazla oluyor. İstenmeyen bölgelerden alınan yağlar popo kaldırmada veya göğüs büyütmede de kullanılabiliyor.

Yani Aqua Shape ile fazla yağlardan kurtulmak ve alınan yağlardan maksimum fayda sağlamak mümkün. Unutmayın iyi bir sonuç için, vücuda yapılan her müdehalenin yumuşak ve hassas olması gerekir ve bu dünyada sudan daha nazik bir yardımcı bulmak mümkün değildir.


İstanbul Plastik Cerrahi uzmanlarına ulaşmak icin tıklayın!