Bir başka açıdan kontrolsüz boşalma...

Kontrolsüz boşalma erkeğin cinsel birleşme esnasında eşinin içinde istediği veya eşinin mutlu olacağı kadar bir süre kalamayıp orgazm olma halidir.

Kontrolsuz boşalma büyük bir orandabilinçdışı nedenlerle veya yanlış öğrenme sonucunda gerçekleşen bir durumdur.

Birey bu her iki yapılandırmayı da istemsiz olarak oluşturur dolayısıyla bu sorundan kurtulmak için profesyonellerden yardım almalıdır.

Kontrolsüz boşalma istem dışı olmasına karşın biz artık biliyoruz ki bireyin erken boşalmasını sağlayan en büyük etken bilinçdışıdır. Yani bilincimiz uzun süreli bir birliktelik planlarken bilinçdışımız kendi gerekçeleri gereğince planlı bir şekilde bireyi kısa süre içerisinde orgazma ulaştırıyor. Birey bilinçdışı gerekçelerini bilemediğinden bilinçdışını kontrol edememekte ve bu gerekçeleri ortadan kaldıramamaktadır. Bu gerekçeler birey cinsel kimliğini oluşturduğu dönemde cinsel özdeşimini karşı cinsle kurmaktan yine bu erken dönemde cinsellik adına kadın algısını aile bireyleriyle özdeşleştirmeye kadar uzanan bir çok neden olabilmektedir.

Biz uyguladığımız hipnoterapilerde bilinçdışında bireyi erken boşaltan bu gerekçeleri tespit edip, bu yanlış yapılanmış bilinçdışını yeniden düzenleyip güçlü telkinler koyabilmekteyiz.

Sonrasında bireyin uzun yıllar yaptığı ve alışa geldiği erken boşalma durumunu tersine çevirip süreyi 30 dakikalık içerde kalma süresine çıkarabilmek için kişiye özel egzersizler tertip etmekteyiz.

Diğer etken olan yanlış cinsel öğrenme ise bireyin cinselliği öğrendiği ergenlik döneminde hızlı masturbasyon yapması ve sadece boşalmaya odaklanması ya da ilk cinsel tecrübesini genelev gibi ortamlarda gerçekleştirmesidir.

Bu ortamlardaki hayat kadınları müşteri olarak gördükleri bireyi en kısa sürede boşaltmaktadırlar. Bu surette kişilerde algı cinselliğin kısa süren bir oyun olduğu şeklinde yerleşmektedir. Bu öğreti evlilik içinde ciddi bir sorun olarak ortaya çıkmaktadır.

Yine bu öğretilerin yanlışlığını bilinçdışına hipnoterapide güçlü telkinler olarak vermekle bireyibu sıkıntısından kurtarabilmekteyiz ve sonrasında verdiğimiz kişiye özel egzersizlerle de bireyin normal ilişki kalitesine dönmesini sağlayabilmekteyiz.

Uzun yıllardır bilgi ve tecrübelerimizle detaylandırılmış bu programlarımızla psikolojik ve yanlış öğrenme sonucu kontrolsüz boşalmaya yüzde yüz çözüm sunulmaktadır.


Antalya Psikolog uzmanlarına ulaşmak icin tıklayın!