Digital gülüş tasarımı
Digital gülüş tasarımı

Porselen lamineler ile kısa sürede mükemmel bir gülümsemeye sahip olabilirsiniz.

Işık geçirgenliği normal porselenlerden çok daha yüksek olan porselen lamineler, ön bölge estetik ve doğal gülümsemeyi hastalarımıza uygulama olanağı tanımaktadır. Bilgisayarda digital olarak ölçümü ve kusurları tespit edilen gülümseme hattımızdaki dişlerinizin tasarımı, yine digital olarak yapılmaktadır ve en iyi sonuca ulaşılmaktadır. Milimetrik olarak ölçümü ve tasarımı yapılan dişlerin yine 3 boyutlu bir şekilde ekranda ve hasta dilerse ağız içinde örneklendirme (waxup) uygulamalı olarak görme şansı vardır. Bu sayede tedavi sonunda nereye varılacağı henüz tedavi karar aşamasındayken hastalara gösterilebilir.

Kısa sürede uygulama,

Porselen lamineler, ilk seansta dişlerin hazırlının tamamlanmasının ardından sadece bir hafta sonra provasız bir şekilde hastalarımıza uygulanmaktadır. Böylelikle estetik tedavisi sırasında hastalarımız konforlu bir şekilde klinik deneyimi yaşamaktadır.

Dişlerde minimal aşındırma,

Geleneksel porselen kaplamalara göre diğer bir avantajıda dişler üzerinde çok çok az bir aşındırma yapılmaktadır. Böylelikle sağlıklı mine dokusu korunarak dişlerimizin ömrünü kısaltmamış oluruz.

Gülüşünüzü tasarlayalım,

İşlemelere başlamadan önce gülümsemenizi tüm ayrıntıları ile fotoğraflayıp sonrasında neler istiyorsunuz, eksikler, sorunlar nedir ? hepsi bilgisayar üzerinde tespit edilerek gülümsemenizi milimetrik olarak en doğal oranlarda tasarlanlamaktadır.


İstanbul Diş Hekimi uzmanlarına ulaşmak icin tıklayın!