GPSLipo, bir tür lazer lipoliz yöntemi olup istenmeyen yağlardan kurtulmanın en güvenli ve etkili yoludur. GPSLiponun güvenli ve etkili olmasını nedeni işlem yapılan bölgenin cihaz ekranından takip edilebilmesi, hedeflenen yağ dokunun eşit bir şekilde eritildiğini veya hasarlandığının takip edilebilmesi ve lazer ışının sadace yağ dokuya özgü olması nedeniyle damar, sinir, kas gibi diğer dokulara zarar vermemesidir.

Kullanılan lazer enerjisi ile hedeflenen yağ doku eritilmekte ve bu eriyen yağ doku miktarına göre ya kendiliğinden vücuttan atılması için bırakılmakta ya da vakum yöntemi ile aynı seansta vücuttan dışarı alınmaktadır. İstenmeyen yağlardan kurtulmanıza yardımcı olmasının yanısıra verdiği ısı sayesinde cildin sıkılaşmasını da sağlmakta ve düz ve sıkı bir cilde kavuşmanızı sağlamaktadır. Karın, bel, basen, kol, diz içi, bacak içi, sırt, çene altı, erkeklerde meme büyümesi gibi özellikle spor ve diyete dirençli olan bölgelere uygulanmaktadır. İşlem bölgesel uyuşturma yöntemi ile yapılabildiği için işlem süresince uyanık olursunuz. Bu da genel anestezi altında yapılan geleneksel liposakşın yöntemlerine göre daha az riskli olmasını sağlar. İşlem sonrasında 3-4 saatlik bir dinlenme ile evinize gidebilirsiniz ve 1 gün sonra normal hayatınıza dönebilirsiniz.

Geleneksel liposakşın yöntemlerine göre çok daha az morluk ve şişlik olurken 3 4 hafta içinde sıkılaşma ve incelme etkisinin başladığını gözlemleyebilirsiniz.Günümüzdeki estetik girişimlerden küçük cerrahi müdahaleler arasında yer alan GPSLipo yöntemi ile tek seansta istenmeyen yağlarınızdan kurtulmanızı ve istediğiniz görünüme kavuşmanızın en güvenli ve etkili yoludur.


Bursa Plastik Cerrahi uzmanlarına ulaşmak icin tıklayın!