~~ESTETİKTE SON TREND NOKTA ATIŞI

AMELİYATSIZ AĞRISIZ TEK SEANSTA YÜZDE, KOL SARKMASINDA, UYGLUK İÇİ SARKMADA VE KARIN GERMESİNDE DEVRİM

YÜKSEK FOKUSLU ULTRASOUND NEDİR ?
Bilindiği üzere anne karnında ki fetüsü izlemede kullanılan ayrıca safra kesesi,karaciğer ve kadın hastalıklarında kullanılan ultrasound teknolojisinin günümüzde artık estetik cerrahinin kullanımına girdiğini biliyoruz. Odaklanmış ultrasound enerjileri doku altında ısınmış enerji odakları oluşturabilmektedir. Bundan faydanalarak yüzde ameliyatsız yüz germe olarak kullanmaktaydık ancak yeni nesil versiyonu ve yeni teknolojisi ile artık vücut bölgelerimizde aynı şekilde kullanmaktayız. Yazın sıcaklığını bize hissettirdiği bu zamanlarda artık ameliyatsız yüz germede ve vücut şekillendirmede 2. Nesil cihazı ile artık vücut bölgemizde ki sarkmaları tedavi edebilmekteyiz. Bacak içinde karın bölgesinde uyluk içinde ve kol sarkmasında güvenli bir şekilde kullanmaktayız. Bu uygulamalarda kesi ya da anestezi kullanmadan yaptığımız için hastalar hızlı bir şekilde uygulama yaptırıp günlük hayatına devam edebilmektedir. Aynı şekilde meme dikleştirmede popo kaldırmada mücizevi bir şekilde işlemektedir. Operasyon korkusu olan yada mevsimsel faktörleri düşünen hastalar için vazgeçilmez bir teknik olmuştur. Uygulama sonrası deniz havuz yada sauna kısıtlaması bulunmaması tatilimizi kesmemize gerek kalmamaktadır.
Doublo-A Cilt altında derin dokuda termal koagülasyon oluşturarak etkin ve güvenli bir cilt kaldırma sağlayan bir HIFU (Yüksek Yoğunluklu Odaklı Ultrason) sistemidir. Cildin 13mm altında güçlü bir termal koagülasyon oluşturarak, yağ parçalanmasını ve vücudun doğal şekil almasını sağlar. Karın bölgesi ve çevresinde 2 cm ve üzerindeki yağlanmalarda uygulama yapmak mümkündür. Masaj ve RF (Radyo Freakans) yöntemlerini uzun periyotlarda gözle görülebilir sonuçlar elde edilebilir. Fakat Doublo A HIFU belirtilen bölgelerde , kaldırma, sıkılaştırma ve yağ azaltma ile ilgili en hızlı ve hassas çözümleri getirmektedir. Karın bölgesinde, kollarda , iç ve dış bacak bölgelerinde tedavi yapabilme imkanı vermektedir. Artık hızlı ve güvenli bir şekilde sıkılaşma sağlamaktadır.
Liposakşın ve karın germe ile elde edilen gerginlik sonrasında korse kullanımı ve geçecek olan nekahat dönemi düşünülünce bu ameliyatsız çözümler her zaman popülerliğini taşıyacaktır. Eskiden yüzde güvenli kullanılan doublo hifu şu an vücut uygulamaları ile de ön plana çıkmaktadır. Uygulama alanı olarak kol sarkması uyluk içi sıkılaşmasında devrim gibi giren doublo hifu A kolay uygulanımı ile hastada ağrı sızı oluşturmadan hızlı bir şekilde sonuç vermektedir. Sonuçların bir bölümü hemen hızlı bir şekilde görülmektedir. Geri kalan süre günler içinde hızlı bir şekilde kendini belli edecektir. Uygulama dışardan yabancı bir madde enjekte edilmeden yapıldığı için sonuçları da bir o kadar doğal olacaktır. Hasta güvenliği ve uygulamanın kolaylığı bu teknolojide ilerlemenin önünü açacaktır.


Antalya Plastik Cerrahi uzmanlarına ulaşmak icin tıklayın!