Evlilikte çıkmazlar
Evlilikte çıkmazlar

BUGÜN SABAH BİR MESAJLA UYANDIM(21 AĞUSTOS 2016). BENDEN ÇOKTA UZAK OLMAYAN BİR YERDEN GELMİŞTİ. BİR KADIN 35 YAŞINDA VE 16 YILLIK EVLİ. EŞİNİN ONA KARŞI İLGİSİZLİĞİNİ YAZIYORDU, HAYALLERİNİ YIKMASINI, İKİ ÇOCUĞUNA YETMEK İSTEMESİNDEN. EŞİNDEN SENİ SEVİYORUM SÖZÜNÜ YILLARCA DUYAMAMASINDAN. VE 3 YILDIR ONU BAŞKASIYLA ALDATMASINDAN. YANINDA BİLE BAŞKA KADINLARA KUR YAPMASINDAN.

BELLİ Kİ BIKMIŞTI BU HAYATTAN , UMUTLARI GÖZÜNÜN ÖNÜNDE CİNAYETLERE UĞRUYORDU HERGÜN. KALDIRAMIYORDU YÜREĞİ VE BUNDAN KURTULMAK İSTEMİŞTİ. HİÇ GÖRMEDİĞİ BİRİNE AŞIK OLMUŞTU. BİLMİYORDU BELKİ NEDENİNİ AMA FACEDEKİ HER PAYLAŞIMDAN KENDİNE ÇIKARIMLAR YAPMIŞTI. UMUDU YAŞAM KAYNAĞI OLMUŞTU BELLİ. SEVMEK SEVİLMEK İSTİYORDU. BU DUYGULARI BAŞKALARINDAN DUYMAK İSTEMİYORDU , SON ZERRESİNE KADAR YAŞAMAK İSTİYORDU. O HİÇ Mİ HAK ETMEMİŞTİ BU DÜNYADA BUNU. DAHA KÜÇÜCÜK YAŞLARDA VERİLMİŞTİ BABASI DENİLECEK ADAMA. ONUN BEBESİNİ KUCAĞINI İLK ALDIĞI ZAMANLARDA YAŞITLARI AŞK HAYALLERİ KURACAK YAŞTA BİLE DEĞİLDİ BELKİ. ÇOK DERİNDİ DERTLERİ ÇOKKK.

KENDİMDEN UTANDIM BİLİYOR MUSUNZ ? FAKE BR HESAPTAN YAZDIĞI İÇİN ONUNLA GÖRÜŞMEYİ DAHA ÖNCE KABUL ETMEYİŞİMDEN. SADECE BEN YAZAYIM SEN OKU DİYORDU BANA. SENDEN HİÇ BİRŞEY İSTEMİYORUM DİYORDU. SADECE BENİM YAZDIKLARIMI OKU. DOLMUŞTU DERDİ YÜREĞİNDEN. TAŞMIŞTI BELLİ. TAMAM DEDİM.

BAK MESELA ŞİMDİ O YAZIŞMADAN KÜÇÜK BİR ALINTI YAPAYIM BURAYA

----------------"size daha önce çok zordurumdayken ********* diye faceden yazmıştım.terapi yapmıyorum. Dediniz haklısınız fake hesap bende kendime böyle terapi uyguluyacam.size yazacam sadece okuyun birine sadece anlatmak istiyorum.fazla uzun sürmez bişey beklemiyorum.rahatsız olur sanız devam etmiyecegim.bunlarıda uzaktan nasıl oluyorsa güven veriyorsunuz bu yüzden cesaret ediyorum."

" Kötü günler yaşıyorum.ara ara yazmak istiyorum.nefes alamadıgımda"

"-----BANA İSTEDİĞİN ZAMAN YAZABİLİRSİN AMA BENDEN YARDIM ALMAK İSTERSEN KONUŞULMASI GEREKİR. BUNU BİL AMA. TAMAM MI "

"Tmm yazacam çok kötü durumdayim .evlatlarım için yaşamak zorundayım kendimden vazgeçtim bu arada gerçek ismim *****

-----PEKİ SEN NASIL DERSEN O OLSUN ---------------------------

,ŞİMDİ A DOSTLAR. ŞU FACEDE DEMEK Kİ AMACIMA ULAŞIYORUM. İNSANLARIN YAZACAK BİRİ OLARAK BENİ GÖRMELERİ , BUNA LAYIK OLABİLMEK, BU DEĞERİ ONLARDA HİSSETTİREBİLMEK VAR YA.

LA BEN DAHA NE İSTERİM Kİ. ADAM GİBİ ADAMLIĞIMIZA TALİP YÜREK SEVDASI DERTLERİNİZİN ÖNÜNDE SAYGIYLA EĞİLMEYE DEVAM EDECEĞİM HER ZAMAN.

HEPİNİZİ SEVİYORUM. ALLAH YÜREKLERİNİZDE YAŞATSIN EN GÜZEL DUYGULARI....


Osmaniye Psikolog uzmanlarına ulaşmak icin tıklayın!