Erken boşalma sorunuyla yaşayan erkekler kendilerini kısır bir döngünün içinde bulurlar. İlişki sırasında, boşalma anını kontrol edemeyecek olma korkusu, kaygıya neden olur. Bu da sonrasında boşalma anını kontrol edememe başarısızlığına sebep olur; bu durum da bir dahaki seferde aynı başarısızlığın yaşanacağına dair endişenin pekişmesine yol açar.

Bilinçaltı zihnimiz vücudumuzun her hareketini kontrol eder ve amacı bizi tehlikelere karşı uyarmak, korumak ve güvende tutmaktır. Bilinçaltı zihniniz boşalma anınızın geldiğini ve artık bunun tam sırası olduğuna dair yanlış bir inancı size telkin ediyorken, erken boşalma hissinizi baskılamaya çalışırsanız, probleminiz sonunda ya geri döner ya da başka bir problem olarak ortaya çıkar. Bu nedenle, erken boşalma sorunu yaşayan erkekler arasında, önceden "baskılanmış" erken boşalma tecrübesidir. Bu sorun daha sonra cinsel isteksizlik , yoğun kaygı nedeni ile sertleşme sorunlarına yol açabilmektedir.

Hipnoterapi ile baskı unsurları temizlenir, bilinçaltındaki erken boşalma sebebi bulunup temizlenmesi tek başına büyük bir rahatlama sağlar ve çoğunlukla sorun hemen çözülür.

Detaylı bilgi almak ve uzmanımızla görüşmek için bizi arayabilir veya mesaj bırakabilirsiniz.


Ankara Geleneksel Tıp Uzmanı uzmanlarına ulaşmak icin tıklayın!