Işık dolgusunun orta yüz bölgesine uygulanması
Işık dolgusunun orta yüz bölgesine uygulanması

Orta yüz bölgesinde yararlandığımız basit bir uygulama :

Yıllar pek de insaflı değil. Sürdüğümüz onca göz çevresi kremi de ne yazık ki bir süre sonra derdimize çare olmaktan uzak kalır Alt göz kapağı altında halka şeklinde bir çöküntü ve koyuluk oluşur.Hatta zamanla bu halka damla şeklinde aşağı doğru uzar.

Bu görünüm “Yorgun musun, üzgün müsün, muayyen gününde misin?” gibi sorularına maruz kalmamıza neden olur. Bu sorulara cevap vermek zorunda kalmamak için her sabah ayna önünde boyama operasyonu yapmamız gerekir. Makyaj ürünleri sağ olsun. Ama bunlar da gün içinde silinebilir. O zaman oluşan görüntüyü düzeltmek de tam uzmanlık gerektirir. Siz de ben gibi çok meşgulseniz, bence uzun süreli kalıcı hilelerden yararlanın. Bu durumun ilacı ışık dolgusu. Kalıcılığı genel olarak 2 sene. Bu işleme uygun olup almadığınız tespiti için muayene olmalısınız.

Göz altına uygulanan ışık dolgusuyla alt göz kapağındaki yorgunluk izlerinden kurtulursunuz. Yanaklarınız daha sağlıklı görünür. En önemlisi de bu değişikliği herkes fark eder ama neden olduğunu anlamaz. Artık “Tatile mi gittin ?” sorusuna maruz kalırsınız.


İstanbul Plastik Cerrahi uzmanlarına ulaşmak icin tıklayın!