KOLTUK ALTI:

Bu bölgedeki en önemli sorun genellikle aşırı terlemedir. Aşırı terleme tedavisinde başlangıçta sadece BOTOX tedavileri ile geçici çözümler sağlansa da günümüzde cerrahi istemeyen hastalarda THERMİLİFT, ULTHERAPY ve Miradry gibi yüksek ısı ile terbezlerinin inaktive edilerek tedavi edilebilmesi kalıcı çözümler üretebilmektedir.

İstenmeyen kıllar:

Bu bölgedeki istenmeyen kıllar LAZER EPİLASYON veya iğneli epilasyon ile tedavi edilebilir

KOLLAR:

Gevşeme ve Sarkmalar:

Bu bölgede de gevşeme ve sarkması en önemli sorunlardan biridir. Tedavi ederken kişiye en uygun olan FİBROCELL, ULTHERAPY, ALTIN FREKANS,SCULPTRA, KARBOKSİTERAPİ ve THERMİLİFT tedavilerinden birine veya kombinasyonlarına başvurulabilir.

Ayrıca bölgedeki kasların çok güçsüz olması da sıkı bir görünüme kavuşmayı engeller. Bu gibi durumlarda SLİM-UP ve VİBROTERAPİ uygulamalarından destek alınabilmektedir.

Çatlaklar:

Ergenlik döneminde bölgenin hızlı büyümesi ile oluşan çatlaklar ALTIN FREKANS, KİMYASAL PEELİNG, KARBOKSİTERAPİ ve DAS gibi yöntemlerle tamamen azaltılmasa dahi küçültülerek tedavisi sağlanabilir.

Kasların güçle

İstenmeyen kıllar:

Bu bölgedeki istenmeyen kıllar LAZER EPİLASYON veya iğneli epilasyon ile tedavi edilebilir

Dövmeler:

Dövme yaptırılırken en çok tercih edilen bölgelerden biri omuz ve pazu kısımlarıdır. Dövme silme uygulamalarında PİCOSİL ile her renk dövmeyi daha az seansta tamamen silmek mümkün olabilmektedir.


İstanbul Medikal Estetik Uzmanı uzmanlarına ulaşmak icin tıklayın!