Meme hapla büyürmü ?
Meme hapla büyürmü ?

Büyümez!!! Diri ve canlı bir memeye sahip olmak tüm kadınların ortak düşlerinden biridir. Ama öncelikle erkeklerin de karşı cinste en çok ilgilendiği bölge olan memenin, nelerden oluştuğunu bilmeliyiz:

Meme en altta adele (kas) dokusu, süt bezleri ve yağ dokusundan oluşur. Adeleyi fazla çalıştırdığınız zaman oradaki yağ dokusu erir ve meme ufalır.

Peki meme büyümesi hapla nasıl olacak?
Mantıklı olarak bakarsak; ya yağ dokusunun artması gerek, ya da süt bezlerinin büyümesi gerek.

•Yağ dokusunun artması için oraya yağ gelmesi gerekiyor,

nereden ve nasıl gelecek bu yağ? Tabiki bu olmuyor.

•Süt bezlerinin büyümesi içinse hormon gerekiyor!!!

Bildiğiniz gibi adet öncesi, gebelikte veya doğum sonrası memede süt varken göğüslerinizde büyüme ve sertleşme olur. Doğum kontrol hapı kullanan bazı bayanlarımızda da bu olur.

Bunun dışında nasıl olur?OLMAZ yani olması için hormon gerekli.

Tabi üçüncü bir yöntem olarak çeşitli maddeler vererek oradaki-memedeki dokuda ödem (şişme-su toplanması meydana) getirebilirsiniz ama bunu düşünmek veya konuşmak dahi istemiyorum.

Demekki kullandığınız şey doğadan da olsa bitkisel de olsa hormon içeriyor.

Hem nedir bu son on yılın modası; Ben doğal ilaç kullanırım, o sentetik, bu bilmem ne, falan filan doğal olmayan dediğiniz şeyler uzaydan mı geliyor?

Hayır sadece doğadaki maddeler içinden kullanılması gerekli olmayanlar çıkarılıyor, zararlılar atılıyor, vücudun daha kolay kullanabileceği hale getiriliyor, yan etkileri azaltılıyor ve kontrollü olarak kullanımınıza sunuluyor.

Ekmekte pek doğal sayılmaz, başaktan un yapılıyor, su katılıyor, tuz katılıyor, pişiriliyor, doğal beslenmek için başak mı yemeliyiz?

Sentetikmiş zararlıymış gibi şeyler tamamen uydurmadır, tekrar ediyoruz ilaçlar veya haplar hangi maddelerden yapılıyor, dünyadaki maddelerden.

Yapısı değişiyormuş, etin de pişince yapısı değişiyor, çiğ et ve balık mı yiyelim devamlı? Ketçap zararlıdır, doğalı domatestir, onu yiyelim öyle mi?

Tekrar meme konusuna dönelim; demekki memeyi büyütmek için silikon gibi dışarıdan konulan maddelerin dışında gerekli olan şey HORMONdur. Hormonlar nereden geliyor, kökeni neresi? Doğadır ve doğal ürünlerin bazılarıda hormon içerirler.

Dünyada en yaygın kanser birinci sırada akciğer kanseridir, ikinci sırada ise meme kanseri gelir.

Size kontrollü, içindeki miktarları belirlenmiş ilaçlar sunulurken siz ne olduğu tam bilinmeyen, YAN etkileri ve uzun vadede memenizde ve vücudunuzda neler oluşturacağı bilinmeyen şeyleri kullanarak neden rizikoya giriyorsunuz.

Uzmanlar bu şekilde meme büyümez diyorsa neden hala üstüne gidiyorsunuz ?
Eğer memenizin doğal halinden memnun değilseniz size en yakın estetik cerrahi önermekten başka çaremiz yok...


İstanbul Plastik Cerrahi uzmanlarına ulaşmak icin tıklayın!