Üç boyutlu Sihirli Ayna Cilt Analizörü; Yüz kontrol mekanizması, Cilt tarayıcı, Cilt Görüntüleme cihazı Sihirli Ayna Sistemi RGB ve UV Spektrumu yardımıyla dijital teknolojileri kullanarak uygulama yapan dünyanın gelişmiş görüntülü analiz sistemlerinden biridir. Magic Mirror Sistemi, ultraviyole analizörü, UV analizörü, cilt analiz teorisine sahiptir.

Dijital görüntüler teknolojisi ile RGB ve UV spektrumu kullanarak dünyanın gelişmiş görüntü analiz sistemidir. Sihirli ayna sistemi yüzlerin, ciltlerin sorunlarının çoğunu teşhis etmektedir, siyah nokta, gözenek, pigment, çöküklük, derinlik, kırışıklık, leke, ultraviyole ışını hasarı ya da güneşin zararları gibi bir çok cilt ve yüz problemlerini belirler. Sorunun derinliğini tespit eder. Hangi seviyeye kadar indiğini gösterir. Problemin cilde ne kadar zarar verdiğini gösterir. Ve uygulama ve tedavi sonrası ne kadar düzelme sağladığını gösterir. Daha önceki görüntülerle kıyaslama imkanı verir.

Üç boyutlu sihirli ayna sistemi güvenilir profesyonel cilt görüntüleme analiz sistemlerinden biridir.

FONKSİYONLARI

1) Epidermal cilt derinliği, analizi ve cilt sorunları

2) Derin cilt analizi, Ben, kırışıklık analizi, cilt özelliği, yoğunluk, derinlik,leke, çöküklük gibi problemlerin değerlendirilmesi

CİLT GENÇLEŞTİRME PROTOKOLÜ

Kliniğimizde uyguladığımız cilt analizi protokolünde öncelikle “magic mirror” ile cildin bütün sorunlarını ortaya çıkarıyoruz. Görüntülemeden sonra önerilerde bulunuyoruz, bitkisel cilt bakımı, kişiye özel ürün hazırlama, mezoterapi, kök hücre tedavisi, Botulinum Toksini, dolgu, dermaroller, ışık dolgusu, gözaltı morluk tedavisi, AWT lifting gibi gereken hangi uygulama ise, o uygulamayı gerçekleştiriyoruz..


İstanbul Plastik Cerrahi uzmanlarına ulaşmak icin tıklayın!